Java Developer Wrocław

Recruitiva

7 000 - 13 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Nasz klient to software house, działający na rynku od ponad 15 lat. Stawia na nowoczesne technologie i dobry, czytelny kod.
Obecnie poszukuje ambitnych, lubiących wyzwania programistów Java do pracy nad rozwojem rodziny produktów do obsługi sprawozdawczości bankowej. Jest to nowoczesny system, składający się z wielu współpracujących ze sobą komponentów: aplikacje desktopowe, aplikacje serwerowe, web serwisy itp. oparte na technologiach: Java, Spring, Hibernate, XBRL, ActiveMQ, CXF. Klientami są banki spółdzielcze, komercyjne oraz europejskie banki centralne –ponad 600 instalacji w Polsce, Szwecji, Niemczech, Irlandii, Estonii, Portugalii oraz na Węgrzech.

Wymagania

Zadania:
  • tworzyć złożony projekt w nowoczesnych technologiach (Java EE, SE, Spring, JPA) z wykorzystaniem baz danych Oracle oraz DerbyDB
  • pracować w metodologii SCRUM w kilkuosobowym zespole
  • projektować nowe moduły i funkcje systemu (Design Patterns, OOD)
  • projektować zaawansowane interfejsy graficzne w technologii SWING
  • udostępniać serwisy naszego systemu w standardach SOAP i REST
  • tworzyć dokumentację oraz kontaktować się z klientami w języku polskim i angielskim
  • kandydat powinien wiedzieć, co to jest XML, w XBRL resztę nauczy się na szkoleniu

W zamian:

  • udział w konferencjach krajowych i zagranicznych
  • uczymy się języka angielskiego i niemieckiego z native speakerami
  • umiejętności zawodowe rozwijamy na warsztatach i szkoleniach
  • możliwość pracy przy najnowszych technologiach np. Java 8
  • wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem na wewnętrznych prezentacjach
  • korzystamy z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych
  • w kuchni zawsze jest kawa i herbata, a w wybrane dni ciastka i owoce
  • w porze lunchu przywożą nam obiady (dofinansowywane)
  • spotykamy się na eventach firmowych 3x w roku
  • w biurze gramy w piłkarzyki, a po godzinach w koszykówkę
  • a jak nas zmęczą dojazdy to możemy pracować z domu
  • Jeśli chodzi o rodzaje umowy to w grę wchodzi zarówno umowa o pracę jak i kontrakt b2b