Web Developer

Marketing Investment Group
  • Umowa o pracę Umowa

Framework
Inne

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Sizeer, 50 Style, Symbiosis oraz marki Timberland, Umbro, Lotto, New Era i O'Neill W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Nr ref: WBD/4/14

Wymagania

Zadania:
• Tworzenie nowoczesnych, zgodnych z obecnymi trendami serwisów WWW
• Optymalizacja serwisów pod kątem urządzeń mobilnych
• Tworzenie aplikacji webowych w oparciu o wyspecyfikowane funkcjonalności
• Kodowanie i optymalizacja mailingów Oczekujemy:
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
• Dobra znajomość języków programowania takich jak javascript (jquery), html oraz css
• Umiejętność kodowania mailingów oraz znajomość zagadnień związanych z obsługa html/css w programach pocztowych i web mailach
• Znajomość problemów i różnic w interpretacji standardów przez przeglądarki (ie8+, firefox, safari, chrome, opera)
• Znajomość specyfiki programowania stron mobilnych,
• Doświadczenie w projektowaniu serwisów w responsive web design.
• Odpowiedzialność
• Silna motywacja i umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
• Ciekawa i twórcza praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Konkurencyjne wynagrodzenie

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)"

Metodologia pracy

O Marketing Investment Group

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Sizeer, 50 Style, Symbiosis oraz marki Timberland, Umbro, Lotto, New Era i O'Neill.