Operations Analyst

Britenet Sp.z o.o.
Narzędzia

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.
Zobacz co się u nas dzieje na:

Stanowisko Operations Analyst
Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście
Start: ASAP lub 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Wymagania

Poszukujemy specjalisty biegłego w pracy z Vmware oraz bardzo dobrą znajomością systemu Linux Redhat. Dodatkowo ważna jest znajomość baz danych DB2 oraz umiejętność pisania skryptów. Jako dodatkowy atut uznajemy wiedzę i doświadczenie w zakresie sieci oraz programowania.
Język angielski na poziomie bardzo dobrym lub biegłym oraz doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych są niezbędne do sprawnej współpracy i komunikacji w zespole - .współpraca z zespołami z USA.
Praca w 300osobowym centrum R&D firmy działającej w kilkunastu krajach na świece.
Opis stanowiska:
Provide Computer Operations Support to projects including covering day to day operations, shift work, providing assistance to Quality Assurance and Customer Acceptance Test, provide procedures, checklists and other documentation.

Obowiązki na stanowisku:
• Provide support to QA and CAT phases of projects.
• Provide Computer Operations documentation and checklists.
• Responsible for continuous trouble free operation of computer systems
• Ensure adherence to prescribed schedules and operating policies and procedures
• Availability to be on call periodically
• Respond accordingly during system emergencies
• Investigate incidents in the production environment, develop incident reports and other follow up items to the customer base
• Perform operations training as required

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 500 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Białymstoku i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Trzykrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Po prostu do nas dołącz!