PROGRAMISTA APLIKACJI JAVA SZCZECIN

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
Język programowania

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to jedna z najaktywniejszych agencji pracy, działająca na rynku zachodniopomorskim od 18 lat.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z branży IT, dostarczającej systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, odpowiedniego kandydata na stanowisko:
PROGRAMISTA APLIKACJI JAVA
miejsce pracy: Szczecin, nr ref. PRJ/05
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac z zakresu projektowania i/lub programistycznych dla nowych oraz istniejących aplikacji
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne
- Doświadczenie w programowaniu aplikacji opartych o technologie Java
- Znajomość podstawowych technologii internetowych HTML, CSS, JavaScript
- Znajomość technologii wchodzących w skład standardu Java EE
- Dobra znajomość języka SQL
- Znajomość jednego z (lub kilku) frameforków/bibliotek Hibernate, Spring, SWT, JavaFX
- Praktyczna umiejętność wykorzystania XML i Webserwisów
- Znajomość SVN
- Praktyczna znajomość Firebird, PostgreSQL, Oracle będzie dodatkowym atutem
- Znajomość zagadnień związanych z systemami ERP mile widziana
- Znajomość zagadnień związanych z programowaniem urządzeń mobilnych mile widziana
- Znajomość Maven będzie dodatkowym atutem
To oferta dla osób pełnych pasji i zaangażowania, chcących rozwijać się zawodowo i ceniących miłą atmosferę pracy.
Firma oferuje kreatywną pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w młodym i dynamicznym zespole przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi deweloperskich oraz możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. PRJ/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected] Gwarantujemy poufność.