.NETDeveloper

do 8 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Zachęcam do zapoznania się z poniższa propozycją pracy na stanowisku .NET Developer (propozycja kierowana jest zarówno dla Juniorów jak i osób doświadczonych)

Obowiązki:
  • diagnostyka potrzeb i wymagań Klientów,
  • budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • przygotowanie oraz migracja skrzynek pocztowych Klientów,
  • sprawdzanie poprawności przeprowadzanych procesów,
  • przeprowadzanie działań w miejscu docelowym Klienta,
  • instalacja i konfiguracja rozwiązań.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z Windows Server,
  • znajomość protokołów sieciowych typu DNS będzie dodatkowym atutem,
  • minimum podstawowa wiedzy z zakresu Microsoft Exchange (2007 – 2013),
  • mile widziane doświadczenie w migracji serwera pocztowego,
  • znajomość języka angielskiego (min. B1/B2),
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • systematyczność w działaniu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość awansu,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.