Dyrektor Departamentu Developerów

Ligo Headhunters

10 000 - 15 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Ligo Headhunters dla klienta dynamicznej rozwijającej się firmy która w ciągu 2 lat z kilkunastoosobowej firmy stała się firmą 80 osobową poszukuje Dyrektora Departamentu Developerów. Nasz klient stosuje najnowsze technologie i rozwiązania na rynku, korzystają z rozwiązań firm, Microsoft, Cisco, EMC. Firma specjalizuje się w sektorze finansowym, co daj możliwość zdobycia cennego doświadczenia w karierze zawodowej. KOGO POSZUKUJEMY?

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
• Zarządzanie zespołem programistów ok. 5 – 10 osób
• Planowanie rozwoju i tworzenie harmonogramów projektów zgodnych z budżetem i planami biznesowymi
• Odpowiedzialność za cały proces wytwarzania oprogramowania: od zbierania wymagań do wdrożenia, zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań
• Stała współpraca z działami biznesowymi i innymi działami wsparcia biznesu
• Koordynacja działań także z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania
• Analiza i weryfikacja przyjętych rozwiązań pod kątem kosztów, harmonogramu oraz jakości
• Standaryzacja procesów tworzenia oprogramowania i zapewnienie zgodności tych procesów z wewnętrznymi procedurami
• Raportowanie do Zarządu
Wymagania:
• Znajomość metodologii prowadzenia projektów IT
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT
• Doświadczenie w integracji i wdrażaniu systemów IT
• Znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektami IT
• Znajomość technologii Microsoft (.NET, ASP MVC, SQL-Server),
• Doświadczenie w programowaniu w języku C++
• Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, obowiązkowość
Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (10-15 tys netto) adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia
• Umowę o pracę
• Elastyczne godziny pracy
• Pakiet benefitów (rozszerzony Luxmed, Multisport)
• Możliwość rozwoju osobistego

Zainteresowane osoby prosimy wysyłać CV po przez formularz http://ligohr.talentbase.pl/cp/j/6027/t/dyrektor-departamentu-developerow lub adres e-mail [email protected]

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064