Programista C++, C#

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Firma TIGER-SOFT będąca producentem oprogramowania dla automatyki budynków zatrudni programistę.

Możliwe są wszelkie formy zatrudnienia czy współpracy. Preferujemy kandydatów mogących podjąć pracę w pełnym wymiarze czasowym tzn. 8h dziennie na miejscu w Warszawie.

Wymagania i obowiązki

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
1) Umiejętności programowania w C#, C++.
2) Znajomości technologii związanych z tworzeniem serwisów internetowych - html, css, javascript.
3) Znajomości języka angielskiego (minimum - czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej).
4) Dyspozycyjności.

Dodatkowymi atutami będą:
1) Znajomość systemów BMS/SCADA.
2) Doświadczenie w programowaniu wykorzystującym bazę danych.
3) Doświadczenie w zakresie systemów automatyki budynków lub automatyki przemysłowej.
4) Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD.