Test Analityk – sektor finansowy Warszawa lub Kraków

  • Warszawa
  • 5000 - 8000 zł netto
  • Umowa o pracę

Dla naszego Klienta firmy działającej w sektorze finansowym poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa lub Kraków

Oferujemy:
• Dowolną formę współpracy
• Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Stawkę godzinową 50 zł./h

Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule "Test Analityk" lub kontakt telefoniczny +48 601 641 889

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:
• Udział w tworzeniu scenariuszy testowych
• Przygotowywanie danych testowych
• Wsparcie zespołu testerów manualnych
• Współpraca z programistami i Projekt Managerem
• Praca zgodnie ze standardami ISTQB

Wymagania:
• Doświadczenie pracy w testach sektora finansowego, bankowego.
• Doświadczenie na stanowisku analityka (min 2 lata)
• Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB.
• Znajomość HP ALM lub HP QC.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O Find Staff

Find Staff