Programista Java lub .NET

INTITEK Polska

50 - 70 zł netto / godzinowo

Opis oferty

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie, rozwój i wdrażanie aplikacji webowych
  • Wsparcie techniczne projektów
  • Raportowanie o postępach projektu
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym i testowym w ramach metodyk zwinnych w celu wypracowania optymalnych i realnych rozwiązań projektowych

Wymagania

WYMAGANE
  • Wykształcenie wyższe Informatyczne
  • Min. rok doświadczenia w programowaniu Java lub .NET
  • Znajomość baz danych np. Oracle/SQL Server
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript, AngularJS, XML)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
MILE WIDZIANE

  • Znajomość frameworków : spring, hibernate, Struts
  • Znajomość C#: ASP.NET, MVC, JavaScript
  • Doświadczenie w pracy w Agile / Scrum

Metodologia pracy

O INTITEK Polska

Wzbogacamy Wasze Projekty !
INTITEK, francuska grupa dynamicznie rozwijająca się w Polsce, zatrudniająca blisko 700 pracowników jest firmą dostarczającą swoim Klientom rozwiązania outsourcingowe w obszarze specjalistycznych usług w zakresie IT, inżynierii mechanicznej, automatyki i elektryki przemysłowej. INTITEK ma wypracowaną pozycję na rynku europejskim, z oddziałami we Francji, Polsce, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii, działa także w Kanadzie i Brazylii.

Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności. Digital Industry, Data Science oraz IoT to obecnie główne obszary naszego rozwoju.