Instalator systemów niskoprądowych

BROKER HR

Obecnie dla jednego z naszych klientów, dynamicznie rozwijającego się dostawcy systemów i usług informatycznych, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Instalator systemów niskoprądowych
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

Obowiązki:
- prowadzenie dokumentacji technicznej
- wykonywanie, konserwacja, serwis instalacji elektrycznych, instalacji okablowania strukturalnego, elektrycznych, KD, RCP, CCTV, SWiN, pPOŻ
- prowadzenie raportów z wykonanej pracy
- współpraca z wykonawcami
- współpraca z działem IT
- wykonywanie przeglądów, napraw
- gotowość do wyjazdow służbowych

Wymagania:
- podstawowa znajomość obsługi komputera w tym oprogramowania (MS Word, Excel)
- wykształcenie min. zawodowe pref. średnie
- doświadczenie w branży min 3 lata
- uprawnienia SEP do 1 kV E w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu GR1 - 2,7,10
- niekaralność podyktowana instalacjami systemów SWiN
- doświadczenie przy wykonywaniu instalacji w serwerowniach – mile widziane
- prawo jazdy kat. B – wymagane
- dobra organizacja pracy
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- znajomość norm i przepisów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy

O BROKER HR

Find new job with us:)
BROKER HR specjalizuję się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Jako jeden z nielicznych podmiotów łączymy nowatorskie rozwiązania, będące przedmiotem badań ośrodków naukowych, a także współpracujemy z ośrodkami akademicki, realizując zadania dla naszych partnerów.
Zespół Naszego Klienta to profesjonalni eksperci w dziedzinie IT dla sektora biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w dynamicznym środowisku nowych technologii pozwala dostarczać światowej klasy rozwiązania.