PROGRAMISTA JAVA EE/GWT

LINDORFF

od 4 zł netto

Opis oferty

Programista Java EE / GWT

Zakres obowiązków:

rozwój aplikacji do obsługi klientów B2B
praca z wykorzystaniem metodyki SCRUM
projektowanie rozwiązań IT

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra znajomość Spring Framework, JAVA EE, Spring, Hibernate, PL/SQL, Eclipse, Maven,
znajomość metodyki SCRUM będzie dodatkowym atutem
umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz funkcjonalnej
bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym
pakiet szkoleń wewnętrznych
bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Konferencje
  • liczne zniżki w wybranych lokalach

O LINDORFF

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 3500 pracowników w 13 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!