Angular 2 Engineer

Jestem właścicielem firmy Acaisoft (http://acaisoft.com). Poszukuję dobrych programistów JavaScript z doświadczeniem w AngularJS. Prawdopodobnie jako jedna z pierwszych firm na świecie mocno inwestujemy w rozwój kompetencji z zakresu Angular 2 i TypeScript. Poszukuję ludzi chętnych do zagłębienia się w tajniki tych rozwiązań. Znajomość technologii backend'owych mile widziana (Java, C#, Python, node.js itp.).
Aktualnie prowadzimy 3 projekty z wykorzystaniem Angular 2. Nasze biuro znajduje się na Wilanowie. W związku z ciągłym rozwojem w ramach Angular 2, preferuję, żebyśmy wszyscy pracowali w jednym miejscu, bo wtedy łatwiej człowiek się wdraża. Natomiast jestem również otwarty na pracę zdalną. Kwestia dogadania.

Wymagania i obowiązki

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (poparta doświadczeniem pracy w przynajmniej 2 projektach)
  • Doświadczenie w pracy z AngularJS
  • Chęć rozwoju w kierunku Angular 2 oraz TypeScript
  • Swoboda w pracy z HTML i CSS (znajomość LESS i/lub SASS mile widziana)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Luźna atmosfera
  • Sokowirówka

O Acaisoft

Acaisoft is a modern development company. We focus on enterprise web application development. We implement systems build across all tiers, from database, through backend/middleware to frontend, always with top quality.