Scrum Master, Kraków

G-Force Recruitment Sp. z o.o.

7 000 - 9 000 zł netto

Dla Klienta z Gatwick, Londyn, który otworzył biuro w Krakowie w styczniu 2015 roku, poszukuję osób zainteresowanych stanowiskiem Scrum Mastera. Wymagane minimum roczne doświadczenie.

Firma, do której poszukuję pracowników, to brytyjski broker usług turystycznych. W ich portfolio znajdują się strony zbliżone treścią do esky.com czy booking.com.

W ofercie:
- możliwość pracy zdalnej rozpatrywana indywidualnie
- bogaty pakiet benefitów
- umowa o pracę lub B2B

Wymagania

Zakres obowiązków: • Koordynacja projektowania, budowania i testowania na podstawie serii sprintów
• Funkcjonalne zarządzanie zespołami analityków biznesowych, programistów i zespołów testowych
• Określanie treści i zakresów sprintów
• Coaching
• Mentoring
• Prowadzenie codzienny spotkań
• Praca wg metodologii Agile
• Nadzór nad szybkością i stopniem zaawansowania prowadzonych prac
• Śledzenie i zarządzanie ryzykiem i pojawiającymi się problemami

Wymagania:

• Doświadczenie jako Scrum Master
• Znajomość branży e-commerce