Programista SQL

  • Warszawa
  • 6000 - 14000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Praca wśród entuzjastów IT, nowe wyzwania. Dołącz do nas!

ITC Spółka Akcyjna (www.itculture.eu) zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Programisty SQL.

Miejsce: Warszawa

Oczekujemy:
- Biegłej znajomości technologii baz danych i MSSQL.
- Umiejętność pisania zaawansowanych zapytań MSSQL
- Wysokich umiejętności technicznych i chęci ich ciągłego doskonalenia.
- Umiejętności analitycznych, umiejętności rozwiązywania problemów.
- Umiejętności tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną.
- Elastyczności, zaangażowania i kreatywności.

Oferujemy:
- Pracę przy ciekawych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach.
- Profesjonalny system szkoleń (językowe i techniczne).
- Możliwość zdobycia certyfikatów.
- Niezbędne narzędzia pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
- Atrakcyjny pakiet socjalny.
- Indywidualne lekcje języka angielskiego.

Wymagania i obowiązki

Wymagania

- Znajomość języka MS SQL.
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę .NET mile widziane.
- Umiejętność programowania w C#.
- Znajomość środowiska baz danych MS SQL Server.

O ITC S.A.

www.itculture.eu

Informacje o rekrutacji

CV prosimy nadsyłać poprzez formularz kontaktowy.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych ITC S.A. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez ITC S.A. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie."