Projektant płytek drukowanych PCB

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i wytwarzaniem produktów elektronicznych i elektromechanicznych, poszukujemy kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Specjalisty ds. projektowania płytek drukowanych (PCB / Layout Designer). Osoba na tym stanowisku będzie pracować w Dziale R&D w centrum Wrocławia. Jesteśmy zainteresowani kandydatami o różnych stopniu kompetencji i doświadczenia.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie;
-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
-Szkolenia specjalistyczne;
-Szkolenia językowe;
-Pakiety: Medyczny, Socjalny.

Wymagania

Obowiązki: -Projektowanie layout'u płytek drukowanych we współpracy z liderem projektu i innymi działami (projektowania elektroniki, mechaniki, testów, planowania produkcji, jakości) oraz klientem;
-Współpraca z zagranicznymi powiązanymi działami w koncernie;
-Tworzenie i dokonywanie zmian na schematach elektronicznych;
-Tworzenie i dokonywanie zmian layout'u komponentów dla nowych produktów;
-Kontakty z dostawcami i wytwórcami płytek elektronicznych oraz opieka nad danymi technicznymi płytek.

Oczekujemy:

-Doświadczenie zawodowe w tworzeniu layout'u płytek drukowanych;
-Doświadczenie związane z tworzeniem elektronicznych systemów wbudowanych;
-Dobra znajomość oprogramowania EDA i narzędzi do obróbki danych płytek PCB;
-Znajomość zagadnień i wymagań EMI / RFI;
-Doświadczenie w Design for Testability (DFT) oraz Design for Manufacturability (DFM);
-Znajomość zagadnień wprowadzania i globalnej dystrybucji produktu;
-Dobra znajomość języka angielskiego.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!