Specjalista ds. Wdrożeń

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się tworzeniem, sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem – poszukujemy osoby z doświadczeniem we wdrażaniu systemów informatycznych – Specjalisty ds. Wdrożeń.

Oferujemy:

-Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pakiet socjalny
-Liczne szkolenia

Wymagania

Obowiązki: -Prowadzenie procesów wdrażania oprogramowania u nowych klientów
-Wsparcie pracy systemów i aktualizacje u klientów
-Prowadzenie procesów związanych z migracją danych
-Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie klientów firmy w rozpoczęciu użytkowania wdrożonych systemów
-Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

Oczekujemy:

-Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów
-Doświadczenie związane z helpdesk software
-Wykształcenie o profilu informatycznym lub ekonomicznym
-Praktyka z oprogramowaniem i systemami Microsoft
-Umiejętność administracji systemami IT, znajomość baz danych SQL (MS SQL)
-Prawo jady B
-Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
-Komunikatywność

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!