Projektant Navision

  • Niemcy, Berlin
  • Umowa o pracę

Trust Consulting HR jest agencją doradztwa personalnego świadczącą usługi w zakresie rekrutacji specjalistów oraz menedżerów. Na rynku pracy działamy od 14 lat. Aktualnie dla naszego partnera na terenie Niemiec poszukujemy osoby na stanowisko:

(Navision Developer)

Miejsce pracy: Berlin

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:

Rozwój systemu MS Dynamics NAV 2009,

Integracja procesów w ramach programów,

rozwój interfejsów z innymi systemami,

Rozwój istniejących interfejsów.

Wymagania:

Doświadczenie w rozwoju Navision,

Znajomość zagadnień implementacyjnych (c/al, c/side, sql server),

Bardzo szczegółowa znajomość modułów systemu,

Zdolność do analizy i wdrażania procesów biznesowych w ramach systemu,

Doświadczenie w branży E- Commerce,

Dobra znajomości języka angielskiego,

Znajomości języka niemieckiego nie jest koniecznością.

Nasz Klient oferuje:

Pracę na różnymi zadaniami,

Pracę w ciekawych projektach dla znanych klientów przy wykorzystaniu

nowoczesnych technologii,

Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

[email protected]">[email protected] bądź o kontakt telefoniczny: +48 604 941 146