LEAD software engineer - Łódź

  • Łódź
  • Umowa o pracę

Dla amerykańskiej firmy zajmującej się tworzeniem rozwiązań sprzętowych i produkcją oprogramowania z branży automotive szukamy kondydatów na stanowisko: LEAD Software Engineer. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy najlepszych programistów i liderów w Polsce.

Wymagania i obowiązki

Oczekujemy, że będzie to osoba posiadająca doświadczenie na analogiczym stanowisku, kompetencje dotyczące zarządzania zespołem, oraz szeroką wiedzę z zakresu programowania zwinnego i tworzenia software'u (Linux, embedded Linux, C/C++). Znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, amerykańskie akcje firmy, udział w innowacyjnych projektach, stały rozwój kwalifikacji, prywatną opiekę medyczną, oraz wyjazdy do USA.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt -> [email protected], +48 790 499 522.