Programista Delphi/ T-SQL poszukiwany!

  • Warszawa
  • 6000 - 7500 zł netto
  • Kontrakt

Nasz Partner firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem systemów klasy B2B oraz internetowych aplikacji biznesowych dla sieci handlowych poszukuje specjalisty na stanowisko: Programista Delphi/ T-SQL.

Do zadań kandydata będzie należeć tworzenie i rozwijanie kodu Delphi oraz tworzenie nowych i rozwijanie istniejących baz danych, we współpracy z zespołem programistów do którego dołączy.

Oferta:

  • Wynagrodzenie w przedziale 6000 - 7500 zł netto przy kontrakcie B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Pakiet socjalny
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Ciekawe projekty i współpraca z inspirującymi ludźmi

Wymagania i obowiązki

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości Delphi ( 6, 7 )
  • Dobra znajomość MS SQL Server oraz T-SQL
  • Dobra znajomość programowania urządzeń peryferyjnych
  • Podstawowej znajomości C++

Informacje o rekrutacji

Więcej szczegółów pod adresem: [email protected]