SENIOR PYTHON DEVELOPER

EMPS GROUP

9 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Firma IT Rekruter dla swojego partnera z branży finansowej specjalizującego się w tworzeniu systemów transakcyjnych dla bankowości internetowej poszukuje pracownika na stanowisko: SENIOR PYTHON DEVELOPER. Poszukujemy doświadczonych developerów do pracy w doświadczonym zespole tworzącym innowacyjne rozwiązania w oparciu o technologie Python dla branży finansowej.

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Projektowanie i programowanie komponentów platformy do przetwarzania transakcji o bardzo wysokiej przepustowości
- Integracja z zewnątrznymi systemami bankowymi
- Projektowanie narzędzi do agregacji danych w oparciu o ElasticSearch

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
- Znajomość technologii: Python / Django nierelacyjne bazy danych (Redis, DynamoDB)
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem relacyjnych baz danych przez ORM
- Znajomość zagadnień związanych z asynchronicznym przetwarzaniem danych (Celery)
- Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, DynamoDB)
- Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
-Atrakcyjne wynagrodzenie 9 000-14 000 PLN netto
-Umowa B2B lub inna
-Pracę w przyjaznym środowisku profesjonalistów
-Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Łodzi lub w Warszawie

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konferencje

O EMPS GROUP

Dla naszego partnera z  branży IT dla rynków finansowych z siedzibą w Łodzi i spółką matką na Malcie