Senior Web Developer

Connectmedica Sp. z o.o.

Opis oferty

Rekrutacja na stanowisko: Senior Web Developer

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.

Więcej o naszej firmie na stronie: www.connectmedica.com

Szukamy doświadczonego Web Developera, który będzie tworzył produkty Connectmedica dedykowane na rynki globalne

Zapoznaj się z naszymi produktami:

  • Highp to przełomowe narzędzie biznesowe pozwalające na skuteczne dostarczenie komunikatów do klientów za pośrednictwem spersonalizowanych video-wiadomości przy wykorzystaniu jednego z kilku kanałów (SMS, e-mail, notyfikacja „push" w aplikacji). Jest to alternatywa dla tradycyjnego mailingu czy call center.
  • DBE to nowoczesne narzędzie tworzenia i prowadzenia wysokiej jakości szkoleń w metodologii Decision Based Education.
Nasze narzędzia są z sukcesem wykorzystywane przez takie firmy jak Novo Nordisk, Gilead, Nutricia, Essilor, Alcon, Abbvie, AstraZeneca, UCB, USP Zdrowie, Amgen, Zentiva.

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole programistów pod okiem dedykowanego Team Leadera.
  • Możliwość pracy nad produktami - nasza firma działa jak inkubator, gdzie możesz rozwinąć skrzydła przy innowacyjnych projektach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawym i zgranym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 8000 - 9000 PLN netto.
  • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
  • Xbox i piłkarzyki w biurze.

Wymagania

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość      HTML5/CSS3.
  • Bardzo dobra znajomość      JavaScript (znajomość framework-a AngularJS mile widziana).
  • Znajomość zagadnień związanych      z Responsive Web Design.
  • Dobra znajomość systemów      kontroli wersji (GIT).
  • Wyższe wykształcenie      techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu      zespołem programistów (Junior Developerów) - mile widziane.
Obowiązki

  • Tworzenie kodu      HTML/CSS/JavaScript.
  • Udział w tworzeniu i      implementacji innowacyjnych aplikacji webowych.
  • Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności zadań.
  • Nadzorowanie pracy młodszych programistów.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com