Administrator Aplikacji Baz Danych

PGB HR
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Opis stanowiska:
• Administracja usług IT, aplikacji, baz danych na potrzeby wewnętrzne oraz dla klientów,
• zarządzanie infrastrukturą oraz usprawnianie narzędzi IT, poszukiwanie innowacji, sledzenie trendów oraz nowych rozwiązań na rynku IT,
• zarządzanie bezpieczeństwem funkcjonowania systemów informatycznych,
• przygotowanie dokumentacji dla klientów firmy w zakresie usług utrzymania systemów
• administrowanie i utrzymanie rozwiązań techniczno-systemowych sieci LAN/WAN, infrastruktury IT.

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Kreatywność – wysoki poziom inicjatywy, komunikatywność i dyspozycyjność,
• Silna motywacja do pracy i orientacja na cel,
• znajomość administrowania aplikacjami Java (znajomość narzędzi diagnostycznych),
• Dobra znajomość serwerów Tomcat, WebSphere,
• Znajomość relacyjnych baz danych Microsoft SQL Server,
• Znajomość systemu operacyjnego Windows Serwer,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:
• Pracę w ramach umowy o pracę w stabilnej, szanowanej firmie z rynku B2B
• Kulturę organizacyjną bliższą firmom start-up niż korporacjom
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość realizacji projektów umożliwiających rozwój
• Rozwój kompetencji