Programista .NET

NBC sp. z o. o.

od 400 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta z branży finansowej na terenie Warszawy lub Łodzi, poszukuję osoby na stanowisko: Programisty .NET

Rola: Programista. NET
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Współpraca: długoterminowa

Osoba na tym stanowisku powinna posiadać doświadczenie w zakresie:
• znajomości jednego z języków programowania w stopniu średnim: .NET, C#;
• testowania modułowego;
• metodyki analizy wymagań użytkownika.
• Mile widziane potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji.
• Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, WCF, SQL,
• SQL Server Integration Services, HTML,,MVC.NET, Javascript, jQuery, jQuery UI.
• Mile widziane dodatkowa znajomość innych języków programowania: C++, JBASIC, COBOL,
• JAVA, Android.
• Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, Android Development Tools, SVN, JIRA, Ant,
• Msbuild, powershell.

Wymagania

Wymagania szczegółowe:
• Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie.
• Umiejętność analizy, weryfikacji założeń do zmian przed przystąpieniem do development.
• Odpowiedzialność za realizowane tematy/wprowadzane zmiany w systemie, z analizą

Zakres obowiązków:

• Realizacja zlecanych zadań programistycznych.
• Uczestnictwo w analizie na poziomie projektu technicznego.
• Dokumentacja techniczna.
• Testy oprogramowania, przygotowanie założeń do testów wydajnościowych, testów
• bezpieczeństwa.
• Przygotowanie założeń do eksploatacji, procedur instalacyjnych, procedur monitorowania w
• ramach realizowanych tematów.
• Analiza zgłaszanych błędów/uwag audytowych, przygotowanie poprawek wpływu zmian na system.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O NBC sp. z o. o.

IT Outsourcing
NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.