Młodszy Programista JAVA

  • Poznań
  • Umowa o pracę

Młodszy Programista JAVA (możliwość pracy również dla studentów także po przyuczeniu)

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w JAVA,
• Wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
• Znajomość programowania obiektowego i SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
• Komunikatywność i kreatywność,

Mile widziane :

• Znajomość języka C#
• Bazy danych PERVASIVE, SQLite
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należeć:
• Współtworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji typu ERP
• Projektowanie i implementacja oprogramowania,
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Zapewniamy:

• Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,
• Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
• Szkolenia produktowe,
• Dostęp do nowoczesnych technologii,
• Możliwości rozwoju zawodowego,

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia

O INTUITI SOFTWARE Sp. z o.o.

INTUITI Software Sp. z o.o. jako producent oprogramowania tworzy szereg rozwiązań indywidualnych – dedykowanych i dopasowanych do potrzeb Klientów, stanowiących dodatek do systemów zarządzania, jak również własne aplikacje bazodanowe.

Informacje o rekrutacji

Oferty proszę przesyłać na adres: [email protected]

z dopiskiem w tytule: Młodszy Programista JAVA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)