Senior PHP Developer

  • Szczecin
  • 5000 - 7000 zł netto
  • Umowa o pracę

IX3Soft jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku. Posiadamy szwedzkie korzenie, zarząd oraz kapitał. Zajmujemy się zarządzaniem zasobami własności intelektualnej. Pracujemy na ogromnych bazach danych.

Wymagania i obowiązki

Do naszego zespołu poszukujemy Senior PHP Developera, który będzie odpowiedzialny m.in. za:
  • Rozwój i utrzymanie systemu
  • Współudział w tworzeniu polskiego oddziału firmy
  • Zbudowanie własnego zespołu programistów

Wymagamy od Ciebie:
  • Bardzo dobrej znajomości zasad programowania obiektowego w języku PHP 5
  • Znajomość MySQL, Zend Framework
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Umowę o pracę, lub inną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, szkolenia

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia
  • Konferencje

Informacje o rekrutacji

Jesli chcesz z nami porozmawiać i dowiedzieć się więcej o naszym projekcie pisz na [email protected]