Programista Java - Warszawa - 8 000 - 14 000 zł brutto

Sales For
Język programowania
Inne

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, lidera na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista Java
Nr Ref: PJ/W/177/2015
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta
Testowanie modułowe
Dokumentacja wykonanej pracy
Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami

Wymagania:
Wykształcenie wyższe,
2 lata udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach przy użyciu języka Java
Java SE i Java EE ( JSP, EJB, Jboss, JDBC)
Messaging (np. JMS TIBCO lub MQ),
Systemów kontroli wersji
Język angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami)
Znajomość JIRA, Framework'u Spring, baz danych Oracle, Sybase lub SQL Server, Test Driven Development oraz programowania wielowątkowego – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
Konkurencyjne wynagrodzenie
Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
Umowę na czas nieokreślony
Program Mentorski
Pakiet Benefit Multisport lub OK system
Prywatną opiekę medyczną
Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
Dodatkowe ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie obiadów
Liczne spotkania firmowe( śniadania biznesowe, Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe)
Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy
Game/Chill out rooms i dostęp do stref wypoczynkowych w biurach i na tarasach
Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej
Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr PJ/W/177/2015

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).