High-tech company - Programista C/C++

  • Umowa o pracę Umowa

Reprezentuję firmę rekrutacyjną Grafton Recruitment i chciałbym zainteresować Państwa procesem rekrutacyjnym, który aktualnie prowadzę. Kilka słów o ofercie:
• Klientem jest międzynarodowa firma z sektora high-tech rozwijająca w Warszawie Centrum R&D.
• Stanowisko: C/C++ Software Engineer
• Główne obowiązki: Tworzenie rozwiązań software'owch dla produktów firmy.

Czego oczekujemy?
• Przynajmniej rocznego doświadczenia z C++
• Znajomości C, C++, Boost, STL, UML
• Płynnej znajomości angielskiego
• Otwartości na nowe wyzwania!
• Team spirit

Co oferujemy?
• Możliwość uczestniczenia w urozmaiconych, komercyjnych projektach
• Tworzenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu telewizji cyfrowej, przetwarzania jezyka naturalnego, analizy danych
• Eksperckie środowisko i program mentoringu
• Wygodnie zlokalizowane biuro: centrum Warszawy
• Niezwykle szeroki pakiet benefitowy: prywatna opieka medyczna rozszerzona o stomatologiczną, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, dofinansowanie do nauki języków.
• Szansa na zdobywanie certyfikacji i odbywanie szkoleń
• Możliwość awansu pionowego i sprawdzania sowich sił w różnych projektach

Jeśli powyższe podsumowanie spotyka się z Państwa zainteresowaniem zachęcam do przesłanie CV na adres: [email protected]. Chętnie skontaktuję się, aby bezpośrednio przedstawić dalsze szczegóły oferty i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Pozdrawiam