Android Developer

ALAN Systems

Opis oferty

Android Developer RYBNIK
Miejsce pracy: Rybnik Opis stanowiska:
Budowa i rozwój aplikacji mobilnych na platformę Android, stanowiących część rozbudowanych rozwiązań informatycznych.
Projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji mobilnych.
Praca w metodologii Scrum, w samoorganizującym się zespole.
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu, w tym programistami bazodanowymi, testerami, architektami i reprezentantami klienta biznesowego.
Rozwiązywanie błędów i wsparcie klienta biznesowego.
Wymagania:
Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ścisłe).
Znajomość języka programowania Java oraz platformy Android.
Podstawowa wiedza na temat baz danych oraz języka SQL.
Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów informatycznych z wykorzystaniem REST API.
Znajomość środowiska programistycznego Android Studio.
Sumienność i dokładność przy wykonywanych zadaniach .
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Zdolności analityczne.
Asertywność, kreatywność.
Mile widziane:
Minimum rok doświadczenia w pisaniu aplikacji na platformę Android.
Ponadpodstawowa znajomość baz danych (SQL).
Znajomość narzędzi do zarządzania błędami oraz wymaganiami (np. Jira)
Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (SCRUM, Kanban)

Oferujemy:

Ekscytującą pracę pełną interesujących wyzwań, w międzynarodowych projektach, w młodym, dynamicznym zespole z ambicjami realizującym zadania w duchu pracy zespołowej
Kontakt z najnowszymi technologiami
Możliwość rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś gotowa/gotowy podjąć to wyzwanie a twoje umiejętności i doświadczenie wpasowują się w powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres: Prosimy od dopisek "Android Developer" w tytule wiadomości.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę ALAN Systems dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.