Java/Scala Developer

Mindbox

12 000 - 18 000 zł netto

Język programowania
Inne

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów do współpracy w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko Java/Scala Developer. Czas współpracy: długoterminowo
Zaangażowanie: full time
Lokalizacja: Kraków
Forma współpracy: umowa o pracę lub kontrakt, rozliczanie B2B

Oferujemy:
• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
• Stabilną pracę w zgranym zespole profesjonalistów
• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
• Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT

Wymagania

Zadania:
• Tworzenie aplikacji biznesowych w technologiach Java/Scala
• Analizowanie nowych wymagań oraz omawianie ich z zespołem i biznesem
• Tworzenie kodu oraz przygotowywanie do wysłania na produkcję
• Obsługa kodu na produkcji
• Pisanie testów automatycznych
• Wyłapywanie błędów i niespójności w wymaganiach biznesowych oraz proponowanie rozwiązań Wymagania:
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii Java
• Znajomość języka Scala (Akka) oraz chęć dalszej nauki
• Znajomość technik zapewniania jakości kodu
• Doświadczenie w używaniu bibliotek i frameworków charakterystycznych dla języka Scala
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy z użyciem metodyk zwinnych (Agile)