Administrator systemów wbudowanych

Opis oferty

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość systemu Linux
  • umiejętność konfiguracji środowisk programistycznych (Eclipse, CCS, toolchain GCC)
  • umiejętność czytania schematów ideowych
  • samodzielność
  • znajomość tematyki sieci komputerowych
  • podstawowa wiedza z zakresu systemów wbudowanych
Obowiązki:
  • Rozwój i utrzymanie projektów z zakresu systemów wbudowanych
  • Przygotowywanie systemów na potrzeby zespołu programistycznego
  • Budowa infrastruktury testowej (w tym automatyzacja)
  • Testowanie oraz dokumentacja oprogramowania
  • Raportowanie postępu w pracach
Oferujemy:
  • Pracę zdalną
  • Elastyczny czas pracy
  • System zadaniowy
  • Pracę nad prototypami urządzeń
  • Pracę z produktami komercyjnymi
  • Przygotowanie do pracy jako niezależny konsultant
  • Zdobycie doświadczenia w pracy z narzędziami używanymi przez profesjonalnych inżynierów oprogramowania
Mile widziane:
  • znajomość języka Python, Bash
  • doświadczenie jako DevOps
  • doświadczenie w pracy z kontenerami (Docker)
  • znajomość architektury komputerów
  • doświadczenie w pracy ze sprzętem (np. Raspberry Pi, Arduino)
  • aktywność w społecznościach internetowych z naciskiem na Open Source
  • konto: StackOverflow, Github, Bitbucket, Gitlab

CV prosimy przesłać na podany adres mailowy.