Senior PHP Developer / 10 tys. zł netto B2B

Origo sp. z o.o.

10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2015 Rok założenia firmy

  • http://e-origo.com WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Origo to startup wspierany przez wiodący fundusz Venture Capital. Budujemy oprogramowanie dla firm w modelu SaaS (e-origo.com), którym atakujemy rynek wart globalnie ponad 30 miliardów USD i rosnący około 15% rocznie. To oznacza olbrzymi potencjał dla firmy i dla Ciebie!

Mamy zgrany i utalentowany team zarówno po stronie programistycznej jak i biznesowej.

Do naszego biura w Warszawie lub do pracy zdalnej (oba modele mamy dopracowane i funkcjonujące) poszukujemy Senior PHP Developera, który ma talent, umiejętności ale przede wszystkim MYŚLI.

Oferujemy:

  • 10 tys. zł / mc netto w oparciu o kontrakt B2B (umowa o pracę jest możliwa - wtedy stawka jest odpowiednio niższa o podatki i ZUS)
  • ciekawych i utalentowanych współpracowników
  • elastyczność i przyjazne warunki współpracy
Zadania:

  • współtworzenie rozbudowanej, skomplikowanej i zaawansowanej programistycznie aplikacji webowej
Napisz, porozmawiajmy - może to właśnie tej okazji szukasz: [email protected]

ul. Złota 61/100
Warszawa
NIP: 5272735936
REGON: 361452544
KRS: 0000556956

Wymagania

  • 3+ lata doświadczenia w komercyjnym programowaniu
  • PHP/Laravel/MySQL
  • JS/CSS/HTML

Krótko mówiąc, poszukujemy osób, które czują się swobodnie zarówno w back-endzie jak i front-endzie.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Eventy

O Origo sp. z o.o.

Origo to jeden z najbardziej gorących startupów w Polsce, założony przez osoby z dużym doświadczeniem startupowym. Działamy w obszarze enterprise software w modelu SaaS - jednym z obecnie najbardziej dynamicznie rosnących sektorów IT ze 100% focusem na rynki globalne. Wspiera nas jeden z najlepszych funduszy VC w Polsce.