JEE Developer

MKS SYSTEMS
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska
  • Tworzenie aplikacji webowych (opcjonalnie na platformy mobilne - Android)
  • Projektowanie, programowanie, testowanie i ulepszanie produktów
  • Wymyślanie oraz wdrażanie innowacji

Wymagania

Wymagania
  • Umiejętność i doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych – Spring 3, JPA oraz SQL, JQuery, Javascript, HTML5, CSS (od strony programisty), JSP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną korespondencję oraz
  • kontakt bezpośredni w tym języku
Mile widziane:

  • Znajomość GIT, Maven
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność tworzenia testowalnego kodu
  • Umiejętność i doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android lub/i iOS)
  • Mile widziana umiejętność administrowania serwerami
  • Znajomość zagadnień RDBMS
  • Umiejętności projektowania i oprogramowywania GUI (JavaFX i/lub Swing)
  • Znajomość technologii QT
  • Znajomość języka niemieckiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Medical benefits (or reimboursement)
  • Parking
  • R&D projects participation
  • Integration events

O MKS SYSTEMS

MKS SYSTEMS is a software designing, developing and implementing company. Our range of projects includes: business applications, mobile applications and microcontroller programming.

We play fair - if you look for a chance to do something you would be proud in future, if you trust in your skill and positive energy - we would provide you with nice work environment, interesting and challenging projects, good atmosphere and attractive wages.