Programista .NET

PGB Human Resources

do 6 000 zł netto

Baza danych
Inne

Nasz Klient spółka akcyjna, która zajmuje się oprogramowaniami do map cyfrowych oraz szeroko pojętymi technologiami związanymi z nawigacją poszukuje Kandydata na stanowisko: Programista .NET Widełki- do 6 000 zł netto

Jak:
Umowa o pracę albo B2B

Spotkanie: bezpośrednio w siedzibie firmy - gdzie będziesz pracować!
Więcej info? Pisz do Justyny [email protected]

Wymagania

Obowiązki: Tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji desktopowych i internetowych,
Tworzenie interfejsów programistycznych,
Rozwój aplikacji kartograficznych,
Integracja aplikacji,
Dokumentowanie wyników pracy i raportowanie postępów pracy.

Wymagania:

Znajomość języka C#
Znajomość technologii .NET (ASP.NET, Entity Framework, MVC),
Znajomość języka angielskiego,
Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
Znajomość standardów XML,
Znajomość technologii WebServices.

Mile widziane:

Umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych,
Umiejętności administracyjne serwerów MS Windows Server i MS SQL Server
Znajomość środowiska Delphi