Programista aplikacji internetowych

  • Łódź
  • 2500 - 3000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Witamy.

Poszukujemy programisty aplikacji internetowych. Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem z Łodzi.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP

- dobra znajomość języka SQL

- dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

- znajomość Zend Framework 2

- znajomość jQuery i Bootstrap

- znajomość technologii Ajax

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

- tworzenie i rozwój aplikacji internetowych

Firma oferuje:

- elastyczną formę współpracy (umowa o pracę, zlecenie, B2B)

Wynagrodzenie:
-w zależności od umiejętności okres próbny 2500/3000 pln

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Design Spektrum

Pozytywni Profesjonaliści
Design Spektrum Łódź jest firmą, która specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości stron internetowych. Nasza oferta skierowana jest do ludzi, którzy oczekują alternatywnych, ciekawych i świeżych rozwiązań dla stron WWW, sklepów i portali internetowych.