Programista C++

  • Warszawa
  • 5000 - 7000 zł netto
  • Umowa o pracę

Spółka akcyjna, która zajmuje się oprogramowaniami do map cyfrowych oraz szeroko pojętymi technologiami związanymi z nawigacją, poszukuje Programisty C++

Widełki: 5 000 - 7 000 zł netto (przy umowie o prace)
Forma zatrudnieni: umowa o prace/ B2B

Będziesz odpowiedzialny za rozbudowę (ulepszenie) oprogramowania.

I daje prywatną opiekę medyczną! :)

Spotkanie: bezpośrednio w siedzibie firmy - gdzie będziesz pracować!
Więcej info? Pisz do Justyny [email protected]

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:
  • rozwój aplikacji związanych z nawigacją
  • tworzenie interfejsu
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka C++ (platformy: Linux, Windows Mobile, MS Windows)
  • bardzo dobra znajomość języka SQL (bazy danych)
  • znajomość: Java Script, C#, .NET
  • mile widziana znajomość języka Python