Programista C++

I3D
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • http://i3d.pl/ WWW

Język programowania

Opis oferty

Przykładowe zadania:

  • Prace związane z utrzymaniem i rozwojem edytora do tworzenia gier/aplikacji interaktywnych Quazar3D (http://quazar3d.com/).
  • Tworzenie i rozwój symulatorów, konfiguratorów, gier, aplikacji typu Augmented Reality, aplikacji i środowisk wirtualnej rzeczywistości w technologii Quazar3D lub Unity3D.
Oferujemy:

  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii i gadżetów
  • Pracę przy innowacyjnych projektach.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C++ ( szablony, obiektowość, STL ).
  • Znajomość UML, wzorców projektowych, umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio.
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe.
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.
Mile widziana:

  • Znajomość Qt/boost.
  • Znajomość zagadnień związanych z grafiką komputerową.
  • Znajomość współczesnych platform do tworzenia gier.

Metodologia pracy

O I3D

I3D to grupa spółek wykorzystujących i zajmujących się rozwojem technologii wirtualnej rzeczywistości. Jesteśmy liderem w tej branży w Polsce i tej części Europy. Świadczymy usługi w zakresie grafiki komputerowej. Tworzymy interaktywne i trójwymiarowe wizualizacje dowolnych obiektów. Nasze animacje, trójwymiarowe prezentacje, konfiguratory, symulatory, interaktywne strony WWW wykorzystywane są m.in. do prezentacji, szkoleń, w sprzedaży i marketingu czy wzornictwie. Zespół tworzą najlepsi graficy komputerowi i programiści. Więcej o firmie znajdziesz na naszej stronie: http://i3d.pl/ albo na naszym kanale na YT: https://www.youtube.com/user/i3DVRhouse?feature=watch .

Przykładowe projekty:

  • Aplikacje szkoleniowe dla studentów uniwersytetów medycznych EFizjologia: http://i3d.pl/1069,produkty.html#|i1077
  • Aplikacje szkoleniowe dla studentów Politechniki Śląskiej InterEDU: http://i3d.pl/1069,produkty.html#|i1076
  • Symulator szkoleniowy dla operatorów kolejki Becker Warkop: https://www.youtube.com/watch?v=_GTICfs3JG4&list=PL_QzdDwTxuTp9i3KDDGW5Zif0GB-JigqB&feature=c4-overview-vl
  • Symulator szkoleniowy z hełmem HMD i rękawicami VR dla personelu technicznego: http://i3d.pl/505,case-studies.html#|i1100

I wiele, wiele innych ...