Frontend Developer (od juniora po seniora)

  • Warszawa
  • 5000 - 16000 zł netto
  • Kontrakt

MIEJSCE PRACY: zielona Ochota w Warszawie (praca stacjonarna)
WIDEŁKI FINANSOWE: junior do 5.000, regularny do 10.000, senior do 16.000 (kwoty przy opcji B2B)
TYPY UMOWY: do wyboru

BENEFITY:
- ciekawe projekty, duża otwartość na nowe technologie
- benefity spożywcze w firmowych kuchniach pozwalające posilić się przez cały dzień
- udział w firmowych Tech Talk (możliwość ich prowadzenia i udziału w wydarzeniach branżowych jako prelegent)
- wiele integracji firmowych, również tych między-działowych z działami nie-IT
- fun roomy, piłkarzyki, konsola Xbox
- dofinansowanie udziału w konferencjach branżowych, firmowa biblioteczka
- biuro w zielonej okolicy Warszawy, blisko Parku Szczęśliwickiego

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i przesłania CV na adres: [email protected]

Wymagania i obowiązki

PROJEKTY - wzmacniamy dwa zespoły. Pierwszy zespół - zajmujący się rozwojem platformy open-source realizującej wizualny język programowania, który umożliwia tworzenie i wykonywanie aplikacji przetwarzających dane na klastrach Apache Spark. Zawiera bardzo wiele elementów uczenia maszynowego i analityki predykcyjnej. Drugi zespół - zajmuje się stworzeniem systemu zarządzającego kilkoma instancjami chmur.

TECHNOLOGIE:
1 projekt) - AngularJS, LESS, HTML, Gulp, Browserify, NodeJS, Lodash, Highcharts, Bootstrap
2 projekt) - JavaScript, AngularJS NodeJS, ReactJS

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O CodiLime Sp. z o. o.

Kreujemy Wartość!

CodiLime została założona przez wybitnych algorytmików, złotych medalistów mistrzostw świata w programowaniu zespołowym w konkursie organizowanym przez IBM.

CodiLime projektuje i wdraża autorskie systemy informatyczne w takich dziedzinach jak Fraud & Security Intelligence, Risk Management, Business Analytics, Business Intelligence, Customer Intelligence, Mobile Payments, E-commerce, Web & Mobile Applications. Ponadto firma realizuje szereg projektów w obszarach związanych z BIG DATA, Security, Cloud Computing, OpenStack, OpenContrail, OpenFlow oraz SDN (Software Defined Networks).