praca tylko dla pasjonatów języka c/c++

Grafton Recruitment
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Nasz Klient to znana, międzynarodowa firma IT realizująca innowacyjne projekty.
Aktualnie poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym na stanowisko Programista
C++ do Poznania. Zadania:

• Tworzenie oprogramowania wraz z niezbędną dokumentacją techniczną;

• Bliska współpraca z Koordynatorem projektu i z zespołem;

• Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

• Aktywny udział w ulepszaniu stosowanych rozwiązań, zgodnie ze standardami
firmy.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku informatyka);

• Bardzo dobry poziom umiejętności programowania w języku C++;

• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego;

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Chęć do dalszego rozwoju zawodowego w branży informatycznej, pasja do
programowania, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole;

• Mile widziane: znajomość algorytmów, znajomość notacji UML, wiedza z zakresu
inżynierii oprogramowania, znajomość Embedded Linux lub mikrokontrolerów,
doświadczenie w programowaniu wielowątkowym i maszyn wielordzeniowych;

Korzyści:

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Jasną ścieżkę kariery;

• Praca w ciekawym i zgranym zespole;

• Bogaty pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • praca w dziale rozwoju
  • innowacyjne projekty