Frontend Developer

Inspire Labs
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Jesteśmy Inspire Labs!
Tworzymy różnorodne produkty, jak np. zaawansowane systemy wyszukiwania, aplikacje społecznościowe, platformy gamifikacyjne, systemy e-commerce, systemy HR. Dla kogo pracujemy?
Realizujemy międzynarodowe projekty w 18 krajach świata, bezpośrednio i w modelu white label. Pracujemy dla dużych klientów korporacyjnych z różnych branż, od finansowej przez FMCG, po spożywczą. Współpracujemy też z organizacjami pozarządowymi.

Co nas wyróżnia ?
Jakość i wykonanie na czas, dlatego szybko się rozwijamy.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
- warunki finansowe uzależnione od doświadczenia,
- rozliczenia na umowę o dzieło lub fakturę,
- rzeczywisty wkład w rozwój firmy z dużym potencjałem,
- biuro w centrum Warszawy (9 min. komunikacją miejską od Dworca Centralnego)
- pracę w nieformalnej atmosferze, którą nasi Pracownicy określają jako bardzo dobrą :)

Wymagania

Zakres zadań na proponowanym stanowisku:
- przygotowywanie layoutów na podstawie dostarczonych plików PSD,
- wdrażanie pociętych layoutów do systemu CMS lub Framework. Wymagania:
- bardzo dobra znajomość HTML/xHTML,
- bardzo dobra znajomość CSS 1.x/2.x,
- przynajmniej podstawowa znajomość jQuery/Javascript,
- podstawowa znajomość Adobe Creative Suite(Photoshop),
- umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem,
- sumienność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie w powierzone projekty.

Mile widziane:
- umiejętność przygotowywania layoutów responsywnych,
- umiejętność pracy z SVN,
- znajomość HTML5/CSS 3.x,
- bardzo dobra znajomość jQuery, jQuery UI,
- znajomość SASS,
- znajomość PHP.

Standardowe CV nie jest wymagane; możesz wysłać link do swojego profilu Goldenline lub LinkedIn.

Koniecznie prześlij linki do przykładowych projektów i kodu (jako załącznik lub link do githuba). Zgłoszenia bez przykładowego kodu nie będą niestety brane pod uwagę.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą! Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Konferencje
  • nieformalna, przyjazna atmosfera pracy :)

O Inspire Labs

Jakim jesteśmy pracodawcą?

Partnerskim – każdy z nas jest ekspertem, więc jeśli do nas dołączysz, będziemy szanować Twoją wiedzę i umiejętności

Odpowiedzialnym – dlatego damy Ci wolność, bo wolność to odpowiedzialność

Elastycznym – nie będziesz się u nas nudził, bo jedyną stałą jest zmiana

Ambitnym – u nas zobaczysz, jak niemożliwe staje się możliwe

Innowacyjnym – nowe rozwiązania techniczne usprawnią Twoją pracę