Front-end developer

Sungrey to dynamicznie rozwijająca się zielonogórska agencja marketingowa. Poszukujemy ambitnego programisty, który powiększy nasz zespół.

Liczy się dla nas przede wszystkim Twoja wiedza i umiejętności. Wykształcenie nie jest dla nas aż tak ważne. Do Twoich zadań przede wszystkim będzie należało tworzenie i rozbudowa serwisów internetowych.

Możliwość pracy zdalnej po spełnieniu dodatkowych kryteriów:

  • Pełna dostępność do realizacji zadań w godzinach pracy agencji (8 h dziennie)
  • Wzorowa sumienność
  • Dobra organizacja pracy

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • znajomość CSS3/HTML5
  • znajomość techniki Responsive Web Design
  • bardzo dobra znajomość PHP5.
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL).
  • dobra znajomość JavaScript.
  • znajomość optymalizacji zapytań SQL oraz kodu PHP.
  • umiejętności analitycznego myślenia.
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • optymizm, duże poczucie humoru i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • biuro w centrum Zielonej Góry
  • możliwość kreatywnej pracy nad różnymi projektami
  • rozwój pod okiem doświadczonych programistów
  • miła atmosfera w młodym zespole
  • darmowy bilard, basen i sauna w zasięgu ręki

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Sauna
  • Basen

O Sungrey Sp. z o.o.

Sungrey to młoda i prężnie rozwijająca się agencja marketingowa wspierająca przedsiębiorstwa z sektora MSP. Obecnie główne obszary jej działania to social media, webvertising i reklama.