WEBDEVELOPER Rzeszów

KIWI MEDIA

1 500 - 9 000 zł netto

Język programowania
Inne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kiwi Media Reklama i Marketing poszukujemy kandydatów na stanowisko Webdeveloper

Oferujemy:

- stabilne formy zatrudnienia;
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- udział w zaawansowanych technologicznie projektach dla znaczących klientów;
- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
- przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Miejsce pracy: Rzeszów
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [email protected]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w tworzeniu kodu stron internetowych poparte portfolio
- znajomość HTML (HTML5, XHTML), CSS, JS (w tym biblioteki jQuery);
- znajomość języka PHP;
- znajomość systemów bazodanowych MySQL;
- dobra znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami W3C;
- doświadczenie w cięciu layoutów i makiet na potrzeby stron www (dobra znajomość Adobe Photoshop);
- znajomość platformy Wordpress;
- dokładność i zaangażowanie;
- umiejętność pracy pod presją czasową. Opis stanowiska:
- przygotowywanie i optymalizacja kodu na potrzeby stron i serwisów internetowych również dla urządzeń mobilnych;
- implementacje i wdrożenia szablonów graficznych na potrzeby stron i serwisów www;
- budowa, aktualizacja oraz rozwój stron internetowych opartych o platformę Wordpress;
- testowanie i bieżące utrzymanie stron internetowych i aplikacji web;
- integracja rozwiązań webowych z systemami CMS;
- tworzenie landing pages na potrzeby realizacji kampanii;

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia