Full Stack Developer with NodeJS

  • Kraków
  • do 70 zł netto na godzinę
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Full StackDeveloper with NodeJS

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania i obowiązki

Główne zadania:
  • rozwój nowych funkcjonalności oprogramowania,
  • analiza specyfikacji technicznej nowych funkcjonalności,
  • testowanie tworzonego kodu - pisanie testów jednostkowych,
  • współpraca z resztą zespołu developerskiego w ramach ciągłej integracji.

Wymagamy:

  • 3-5 lat doświadczenia na pokrewnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości JavaScript,
  • dobrej znajomości NodeJS oraz MongoDB,
  • znajomości HTML5/CSS3,
  • znajomości webcomponents,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Lekcje języka angielskiego
  • Imprezy integracyjne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczna forma zatrudnienia

O Applandeo

Where there's a need there's an app
Applandeo jest młodym, pełnym pozytywnej energii Software Housem przebijającym się na międzynarodowy rynek IT. Web i Mobile to nasza pasja a nie obowiązek, a nasi klienci to ktoś więcej niż zwykli zleceniodawcy. Tworzymy zgrany team kreatywnych specjalistów, którzy wiedzą jak pracować zespołowo oraz dobrze się bawić.