Salesforce Engineer

Synergia Konsulting

6 000 - 13 000 zł netto

Język programowania

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – amerykańskiego firmy, działającej w obszarze Cloud Computing, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Analiza wymagań;
- Projektowanie i programowanie rozwiązań Salesforce CRM;
- Integracja systemu Salesforce z innymi systemami (Java).

WYMAGANIA
- Zaawansowana wiedza z zakresu Javy;
- Doświadczenie w projektowaniu i dokumentowaniu rozwiązań opartych na platformie Salesforce.com;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
- Umiejętność pracy zespołowej;
- Zainteresowanie najnowocześniejszymi technologiami.
MILE WIDZIANE
- Certyfikat Salesforce.com Developer.

OFERTA
- Atrakcyjne zarobki (6.000 – 13.000 brutto, w zależności od doświadczenia);
- Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę lub w oparciu o współpracę B2B (do wyboru);
- Praca stacjonarna w Poznaniu;
- Satysfakcjonująca praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o globalnych planach rozwojowych;
- Zgrany zespół doświadczonych specjalistów - pasjonatów oprogramowania;
- Świetna atmosfera pracy;
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
- Udział w zysku (opcje na akcje);
- Elastyczne godziny pracy;
- Możliwość rozwoju i awansu.