Programista PHP

artgeist Sp. z o.o.

6 000 - 14 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://www.artgeist.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Marka artgeist od ponad dekady specjalizuje się w tworzeniu artykułów dekoracyjnych, które nadają niepowtarzalny charakter wystrojom wnętrz Klientów z całego świata. Nasza oferta obejmuje ponad 16 000 oryginalnych wzorów sprzedawanych za pośrednictwem naszych licznych sklepów internetowych oraz krajowych i zagranicznych platform aukcyjnych. Zamówienia Klientów trafiają do systemu, nad którego rozwojem czuwa zespół najlepszych programistów.

        Jeśli jesteś zainteresowany pracą w jednym z dwóch działów programistycznych,
e-commerce lub back-office, dołącz do naszego Zespołu i aplikuj na stanowisko:

                                              PROGRAMISTA PHP

Dołączając do naszego Zespołu, możesz liczyć na:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy różnorodnych projektach: w zależności od Twoich
  preferencji oraz ukierunkowania na front-end lub back-end, będziesz miał okazję
  uczestniczyć w rozwoju aplikacji biznesowych i/lub e-commerce;
- Możliwość nauki i ciągłego rozwoju zarówno dla doświadczonych developerów, jak i
  programistów na stanowiskach juniorskich. Jeśli masz solidne podstawy OOP, ale dopiero
  zaczynasz swoją przygodę z programowaniem, nie bój się aplikować!
  Będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych programistów;
- Stabilną pracę w biurze w centrum Wrocławia. Jeśli wolisz pracować z domu, dajemy
  możliwość częściowej pracy zdalnej – a osobom spoza Wrocławia pomagamy w relokacji;
- Wynagrodzenie od 6 000 zł do 14 000 zł miesięcznie netto  (przy umowie B2B) –
  uzależnione od Twoich umiejętności i zaangażowania;
- Dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia (umowę o pracę lub kontrakt B2B);
- Premie za dodatkowe zadania;
- Szkolenia wewnętrzne;
- Możliwość pogłębiania tajników wiedzy w innym języku programowania (np. Java i
  aplikacje mobilne na Androida);
- Fajną atmosferę pracy i ciekawy zespół, w którym dobrze poczuje się i świeżo upieczony
  absolwent, i doświadczony weteran programowania. Wspólne wyjście na piwo lub turniej
  xboxa? Zawsze znajdą się chętni!
- Możliwość skorzystania z benefitów:
- dodatkowych bonusów za zaangażowanie w pracę (system motywacyjny Bonus.ly);
- pakietu medycznego;
- ubezpieczenia na życie;
- karty MultiSport;
- atrakcyjnych zniżek na wszystkie produkty firmy;
- 50% rabatu na słodkie pyszności w Balduno Manufaktura.

Wymagania

Na stanowisku Programisty PHP będziesz odpowiedzialny za:
- Tworzenie aplikacji webowych w języku PHP 5;
- Realizację ciekawych i innowacyjnych projektów e-commerce i/lub back-office – tworzenie
  autorskiego oprogramowania na wewnętrzny użytek firmy. Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli:
- Posiadasz solidne podstawy w programowaniu OOP w PHP;
- Zdobyłeś wiedzę w zakresie MySQL lub PostgreSQL oraz ORM;
- Znasz MVC oraz posiadasz doświadczenie z przynajmniej jednym frameworkiem;
- Twoją znajomość środowiska JS, CSS, HTML oceniasz jako dobrą.

Dodatkowymi atutami będą:
- Znajomość nierelacyjnych baz danych NoSQL;
- Znajomość systemów kontroli wersji (Git) i zarządzania zależnościami (Composer);
- Zainteresowanie dziedziną programowania funkcyjnego;
- Znajomość zagadnień testowania oprogramowania (TDD/BDD);
- Znajomość Magento (dot. kandydatów do działu e-commerce);
- Znajomość i/lub zainteresowanie innymi językami OOP i funkcyjnymi;
- Stosowanie wzorców projektowych i zasad SOLID.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na wszystkie produkty firmy
  • system motywacyjny Bonus.ly

O artgeist Sp. z o.o.

the spirit of art
Marka artgeist od ponad dekady specjalizuje się w tworzeniu artykułów dekoracyjnych, które nadają niepowtarzalny charakter wystrojom wnętrz Klientów z całego świata. Nasza oferta obejmuje ponad 16 000 oryginalnych wzorów sprzedawanych za pośrednictwem naszych licznych sklepów internetowych oraz krajowych i zagranicznych platform aukcyjnych.