Programista Front-end

Larimi Sp. z o.o.

Opis oferty

Obowiązki:
  • tworzenie i rozwój warstwy front-end'owej aplikacji w systemie RWD,
  • współpraca z programistami (również back-end) zapewniająca optymalne działanie powstałych stron,
  • pisanie dobrego, skalowalnego kodu według zasad "clean code".
Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość: JavaScript, CSS3, HTML5, jQuery,
  • znajomość systemów kontroli wersji.
Mile widziane:

  • doświadczenie w organizacji pracy w systemie Agile,
  • znajomość: Java, SQL( Oracle ), Ajax, JSON, Google Maps API.
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • realny wpływ na sposób w jaki będziesz realizować zadania,
  • elastyczny czas pracy.
Oferty prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Metodologia pracy

O Larimi Sp. z o.o.

Jesteśmy młodą firmą powstałą z pasji do turystyki i zapotrzebowania rynku na wiarygodną, aktualną i przejrzystą informację turystyczną.

Postawiliśmy sobie ambitny cel: zostać liderem na rynku informacji turystycznej w Polsce. To na początek.
Chcemy również promować nasz kraj za granicą, by coraz więcej obcokrajowców mogło przekonać się o jego niewątpliwych walorach turystycznych.

Najpopularniejszym nośnikiem informacji jest obecnie Internet i urządzenia z nim związane. Dlatego tworzymy nowoczesną i unikalna aplikację internetową, która będzie pomocna w zwiedzaniu kraju i promowaniu ciekawych atrakcji turystycznych.

Nawiązaliśmy kontakty z wieloma ogólnopolskimi i regionalnymi organizacjami turystycznymi, właścicielami obiektów turystycznych, fotografami, blogerami i ludźmi, którzy kochają zwiedzanie i podróżowanie, by mieć jak najlepsze, aktualne i ciekawe informacje.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy w celu promocji regionów i ich atrakcji turystycznych.
Szczególnie zapraszamy do współpracy jednostki samorządowe oraz instytucje związane z turystyką.