Programista iOS, programista Android lub programista Windows

Winzebra

3 000 - 6 500 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2011 Rok założenia firmy

  • http://winzebra.pl WWW

Inne

Poszukujemy programistów z minimum 2 letnim doświadczeniem w programowaniu aplikacji mobilnych dla systemów iOS, Android, Windows Phone. Jesteśmy firmą działającą na rynku aplikacji mobilnych od dwóch lat. Piszemy aplikacje na zlecenie lub wykonujemy porty aplikacji pomiędzy poszczególnymi platformami. Poszukujemy programistów do stałej współpracy zapewniamy ciągłość zleceń.

Wymagania

Wymagania

Doświadczenie: minimum 2 lata

Specjalizacja w jednej lub kilku z wyżej wymienionych platform

Portfolio: e-mail lub strona internetowa (CV bez portfolio lub wymienionych aplikacji nad którymi się pracowało, nie będą rozpatrywane)

Wykształcenie: minimum maturalne, wyższe mile widziane, ale niekonieczne. O wiele ważniejsze są portfolio i doświadczenie .

Znajomość języków programowania adekwatnych do danej platformy(Java, C#, Obj C)

Umiejętność pracy w zespole

Terminowość

Mile widziane:

Wykształcenie wyższe, kierunkowe

Doświadczenie w portowaniu aplikacji na platformach mobilnych(Android, Windows Phone, iOS)

Znajomość wszelkich frameworków np. Cocos2d, MonoGame

Znajomość Unity

Angielski na poziomie komunikatywnym

Ogólne doświadczenie w branży gier mobilnych

Zakres obowiązków:

Analiza projektu

Przygotowywanie harmonogramu kamieni milowych

Programowanie ( :-) )

Co oferujemy?

Pracę nad ciekawymi projektami z branży gier i aplikacji mobilnych

Pracę w dynamicznym, ambitnym i prężnie rozwijającym się zespole

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość kierowania zespołem programistów(jak już trochę lepiej się poznamy)

Bezwzględnie terminowe płatności

www.winzebra.pl

Metodologia pracy

O Winzebra

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się we wszystkim co można określi jako mobilne.