Technik Serwisu

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży nowych technologii IT, która aktualnie poszukuje 2 osób do pracy na stanowisku Technika Serwisu – Serwisanta. Firma jest dystrybutorem i przedstawicielem czołowych producentów oferujących zaawansowane produkty i rozwiązania IT dla sektora prywatnego i publicznego. Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę ) w firmie dystrybucyjnej
-Atrakcyjne warunki pracy
-Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
-Praca w młodym, ambitnym zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych technologii
-Bardzo miłą atmosferę pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole

Wymagania

Obowiązki: -Naprawa laptopów, notebooków, sprzętu pomiarowego, urządzeń elektronicznych
-Diagnozowanie usterek podzespołów elektronicznych
-Lutowanie drobnych elementów
-Wymiana komponentów elektronicznych na płytach głównych
-Sporządzanie protokołów napraw

Oczekujemy:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT min 2 lata
-Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
-Komunikatywność
-Umiejętność pracy w zespole
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Prawo jazdy kat. B
-Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!