Programista .NET / Junior

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest warszawska firma, która w związku z realizacją nowego projektu, poszukuje do pracy Programistów .NET. Projekt obejmuje budowę i rozwój platformy związanej z branżą gier komputerowych. Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
-Preferowana forma zatrudnienia – współpraca na umowę B2B;
-Minimalny czas trwania projektu – 6 miesięcy;
-Miejsce pracy – centrum Warszawy – wyposażone w niezbędne narzędzia pracy;
-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
-Poznanie wysokich standardów pracy;
-Udział w innowacyjnym projekcie z branży gier komputerowych;
-Praca w zmotywowanym i młodym zespole.

Wymagania

Obowiązki: -Praca w technologii .NET przy tworzeniu aplikacji Webowych MVC/Razor;
-Tworzenie złożonej i innowacyjnej platformy social media, połączonej z market place i rozbudowanym systemem achievmentów dla użytkowników, w szczególności z dziedziny profesjonalnego grania w gry komputerowe (e-sport);
-Rozwój aplikacji mobilnej dla platformy;
-Praca w ok. 15 osobowym zespole, razem z doświadczonym Team Leaderem, zespołem programistów i frontendowców, grafikiem oraz designerem aplikacji;
-Praca w innowacyjnym startupie – pierwszy tego rodzaju projekt na świecie!

Oczekujemy:

-Ukończenie studiów w kierunku informatycznym, bądź ostatni rok studiów;
-Znajomość zasad Programowania Obiektowego (C#);
-Znajomość Wzorca ASP.NET MVC;
-Znajomość MS SQL;
-Podstawowa znajomość HTML5, CSS, JavaScript, JQuery.

Mile Widziane:

-Doświadczenie w tworzeniu aplikacji Webowych;
-Umiejętność pracy w zespole.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!