Specjalista User Experience (UX)

PGB HR
Inne

Agencja Personalna PGB HR, dla swojego stałego klienta z branży IT, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista User Experience (UX) Nasz klient to Wrocławski startup tworzący narzędzie informatyczne do trackowania czasu. Z rozwiązań firmy skorzystało już ponad 1000 firm z całego świata, w tym 70% z USA.

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
● Projektowania interfejsów i architektury informacji,
● Testowania istniejących rozwiązań,
● Wdrażanie standardów UX,
● Umiejętne wykorzystywanie RWD,
● Wyczucie i znajomość aktualnych trendów.

Wymagania:
● Doskonała znajomość: HCI, UX, usability,
● Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
● Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego,

Klient Oferuje:
● Nienormowany czas pracy,
● Nielimitowane urlopy,
● Zdobycie doświadczenia w najlepszych technologiach w szybko rozwijającej się firmie,
● Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.
● Zatrudnienie na umowę o pracę, dzieło, B2B w zależności od potrzeb kandydatów,
● Startupową atmosferę!