Tester

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, lidera spośród dostawców usług IT w Polsce, poszukujemy specjalistów na stanowisko:
Tester
Region wykonywanej pracy: Gliwice (śląskie)

Oferujemy:
  • Samodzielną pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach,
  • Elastyczne formy współpracy i elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne), możliwość zdobycia certyfikatów,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta Benefit MultiSport, pakiet medyczny),
  • Możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Stała współpraca z zespołem projektowym.
  • Testowanie aplikacji, praca z dokumentacją techniczną.
  • Udział w projektach międzynarodowych.
Wymagania:

  • Min rok doświadczenia w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów.
  • Umiejętność tworzenia skryptów testowych.
  • Znajomość środowiska SoapUI.
  • Chęć do dalszego rozwoju w obszarze QA.
  • Zdolności komunikacyjne.
Mile widziane:

  • Znajomość Selenium.
  • Certyfikat ISTQB/ISEB
  • Umiejętności związane z programowaniem w technologiach internetowych (HTML, PHP, Java Script, bazy danych).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.